One Stop Hotel Deals
Hotel Deals
One Stop Flight Deals
Flight Deals
One Stop Car Hire Deals
Car Hire Deals

Hotel California Angeles City

Start New Search
email hotel deals Email this page   print hotel deals Print this page


en  cn  cs  cz  de  es  fr  it  ja  nl  pl  pt  ru  

Hotel California Angeles City

21-A Malabanias Road. Paridel 1, Angeles City, Filipíny

Hotel California Angeles City

Poloha
Hotel California se nachází ve městě Angeles City a je blízko letiště. V blízkosti jsou Nákupní centrum SM City Clark, Staré sídlo Pamintuan a Oblouk Salakot. Dalšími zajímavými místy jsou Park Bayanihan a Casino Filipino.

Charakter hotelu
V hotelu Hotel California je k dispozici restaurace. Pokojová služba je k dispozici nonstop. Hotel podává zdarma snídani. V hotelu je dále k dispozici například: pomoc s cestovními záležitostmi a rezervací vstupenek.

Pokoje
Vybavení klimatizovaných pokojů v zařízení Hotel California zahrnuje: balená voda zdarma a pantofle. Balkon nabízí výhled na bazén. Součástí postelí jsou prošívané přikrývky z prachového peří a exkluzivní ložní prádlo. K vybavení koupelny patří sprcha, toaletní potřeby zdarma a vysoušeč vlasů. Na pokojích je LCD televize s touto nabídkou: kabelové kanály a internet v televizi zdarma. Na pokojích je rovněž k dispozici pozornost na uvítanou a žehlička a žehlicí prkno. Na vyžádání je hostům k dispozici masáž na pokoji, další ručníky a ložní prádlo a buzení telefonem. Denně se provádí úklid pokojů.

Upozornění

Následující služby mohou vyžadovat další rezervaci: masážní služby. Chcete-li provést rezervaci, kontaktujte hotel ještě před příjezdem pomocí kontaktních informací uvedených na potvrzení rezervace.

Hotel California Angeles City Map & Direction

Get Directions :

Driving Walking

From:

 

To:

 
Hotels within

1KM

of ,

Find Hotels within